WYGLĄD I TRWAŁOŚĆ

Produkty Quadron, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów GraniteQ i SteelQ poddanej uszlachetnianiu w technologii PVD, zapewniają nowoczesny wygląd i długowieczność produktu. Są łatwe do utrzymania w czystości, odporne na wysokie temperatury (gorące garnki) i tak częste w kuchni nagłe zmiany (wrząca i zimna woda) oraz odporne na działanie czynników chemicznych i wiele rodzajów osadów (np. po kawie czy herbacie).

ZDROWE& PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA

Higieniczne środowisko i łatwość czyszczenia to główne korzyści jakich szukają konsumenci. Do produkcji naszych zlewozmywaków wykorzystujemy dwa różne materiały GraniteQ i SteelQ uszlachetnioną w technologii PVD, aby chronić zdrowie  naszych konsumentów i unikać  rozwoju drobnoustrojów. Jednocześnie nasze produkty są tak zaprojektowane, aby resztki jedzenia lub brudu nie gromadziły się, a czyszczenie było szybkie i efektywne – utrzymanie czystości to podstawa.

Nasze zlewozmywaki nadają się w 100% do recyklingu – produkty są przyjazne środowisku.

ODPORNE NA TEMPERATURĘ
Zaprojektowane je tak,by były odporne na wysoką temperaturę. Warunkiem jest pozostawienie gorącego naczynia na krótki czas.

HIGIENICZNE
Do produkcji wykorzystujemy materiały, dzięki którym uzyskujemy niezwykle gładką i jednolitą, a przez to bardzo higieniczną powierzchnię, którą łatwo utrzymać w czystości.

ODPORNE NA POWSTAWANIE PLAM
Dzięki gładkiej powierzchni cząsteczki brudu nie przylegają do jej struktury,pozostawiając po umyciu wodą zlewozmywak idealnie czysty.

ODPORNE NA “CHEMIĘ DOMOWĄ”
Powierzchnia naszych zlewozmywaków odporna jest na środki czyszczące do użytku kuchennego (bez mikro-granulek, kwasów i chloru).

ODPORNE NA UDERZENIA
Wysoką odporność na uderzenia uzyskujemy dzięki jakości materiałów wykorzystanych do produkcji zlewozmywaków.

ODPORNE NA ZARYSOWANIA
Nasze zlewozmywaki są wytworzone z wyjątkowo trwałych materiałów odpornych na ścieranie i zarysowania.