Quadron

TYPY MONTAŻU

MONTAŻ WPUSZCZANY

Montaż wpuszczany to najbardziej powszechny i popularny sposób instalacji zlewozmywaka. Jego główną zaletą jest łatwy montaż oraz dopasowanie do każdego typu blatu roboczego, niezależnie z czego jest wykonany. Za pomocą szablony bądź poprzez odrysowanie kształtu zlewozmywaka, a następnie pomniejszenie wymiaru zewnętrznego o 1,5 cm z każdej strony, wykonuje się otwór w blacie, odpowiednio zabezpiecza przed dostaniem się wody, a następnie wpuszcza zlewozmywak w blat. Stabilność montażu zapewniają zaczepy, które załączamy w komplecie. Należy pamiętać, iż w przypadku zlewozmywaków szklanych otwór w blacie wycina się pod komorę w celu zachowania stabilności blatu szklanego

Instrukcja montażu

Rysunek techniczny

MONTAŻ WPUSZCZANY O PŁASKICH KRAWĘDZIACH

Montaż wpuszczany o płaskich krawędziach dotyczy zlewozmywaków o obniżonej krawędzi, które wystają ponad blat roboczy tylko o grubość swojego materiału i podobnie jak montaż wpuszczany nie wymaga specjalnych blatów wodoodpornych. Dzięki temu otrzymujemy estetyczny i jednolity wygląd powierzchni roboczej, który dodatkowo jest bardzo łatwy w czyszczeniu.

Instrukcja montażu

Rysunek techniczny

MONTAŻ PODWIESZANY

Montaż podwieszany polega na podwieszaniu zlewozmywaka pod odpowiednio przygotowany i obrobiony blat wodoodporny wykonany z granitu, kompozytu lub drewna litego. Ten typ montażu daje możliwość łączenia komór o różnych wielkościach i kształtach, dopasowanych do indywidualnych preferencji użytkownika, jednocześnie zapewniając elegancki wygląd. Zlewozmywak staje się niemal niewidoczny, a czyszczenie blatu roboczego nigdy nie było takie proste.

Instrukcja montażu

Rysunek techniczny