PONAD 80 LAT
DOŚWIADCZENIA!*

Quadron to marka powołana do życia  i nakręcana przez pasjonatów – ludzi z ogromnym doświadczeniem rynkowym w branży produktów do strefy mokrej w kuchniach domowych.

Jesteśmy dumni z naszego dotychczasowego dorobku zawodowego, a wsztystkie najlepsze doświadczenia,zarówno produktowe, jak i z zakresu obsługi i wygody klienta, udoskonalamy i rozwijamy w naszej codziennej pracy dla marki Quadron.

Codzienne dążenie do spełniania oczekiwań klientów jest nie tylko naszą pracą, ale energią, która napędza każdy kolejny dzień. Wbudowaniu portfela produktów kierujemy się wysoką jakością,unikalnym wzornictwem i ergonomicznością, uważając, że są to najważniejsze elementy z punktu widzenia przyszłego użytkownika.

produkty Quadron wytwarzane są w naszych zakładach produkcyjnych lub specjalnie dla nas prze zaprzyjaźnionych producentów. Niezależnie od zakładu produkcyjnego,czy kraju pochodzenia, gwarantujemy niezmiennie wysoki standard wyrobów.

*osoby kluczowe w firmie posiadają łącznie ponad 80 lat doświadczenia w branży!

Wyobraź sobie kuchnię… Twoją kuchnię… Przyjdź do nas, a my dołożymy wszelkich starań, aby Twoje wyobrażenie stało się rzeczywistością! Jesteśmy po to, aby spełniać twoje marzenia i pragnienia przebywania w miłych i komfortowych warunkach. Chcemy Cię przenieść do wymarzonej kuchni.

Twoje szczęście jest naszą przyjemnością!

Chcemy, aby klient, czy użytkownik naszej marki był zadowolony przy każdym kontakcie z naszą firmą i naszym produktem. Chcemy być innowacyjni, oddając konsumentom produkt piękny, modny i niezawodny. Chcemy być liderem opinii na rynku produktów strefy mokrej w kuchniach domowych. Chcemy być lojalnym partnerem dla naszych klientów,dostawców, pracowników i współpracowników. Chcemy być dumni z tysięcy zadowolonych użytkowników naszych produktów! Najlepsi ludzie w branży są do Twojej dyspozycji!

IMAGINE
YOUR
KITCHEN